013 facebook     014 instagram        
        ph +372 5859 0115    |   mail info@n-kitchen.ee  

Кöögid

Disainköögid peegeldavad teie stiili.

Disainköök haarab tähelepanu erksate värvide, julgete materjalikombinatsioonide ja maksimaalse funktsionaalsusega. N-Kitcheni disainköök eristub ka innovaatilise arhitektuuri poolest, mis annab ruumidele kaasaegse välimuse. See rõhutab soovi millegi erilise ja ekstravagantse järgi.

Kaasaegsed köögid kajastavad oma ajastu vaimu.

Olenemata sellest, millist materjali kasutatakse, eristub N-Kitcheni kaasaegne köök kindla disaini, ekstravagantsete elementide ja kvaliteetse varustuse poolest. Eri materjalikombinatsiooniga ei tundu kaasaegsed köögid kunagi igavad ja neist kiirgub alati natuke ettenägelikkust tuleviku suhtes.

Natural Livingu köögid on loodud mugavuse jaoks.

Kaasaegsed soojades toonides puidufaktuurid on erakordselt elegantsed, muudavad ruumi stiilseks ja loovad hubase atmosfääri. Äärmiselt autentsed dekoratsioonid koos ühevärviliste pindade ja klaasaktsentidega annavad köögile erilise võlu. Puidust dekoratsioonid on funktsionaalsed, loovad köögis erilise mugavuse ja annavad sellele hubase võlu. Saate ise valida, kas soovite LINE N kööki ilma käepidemeteta või traditsiooniliste käepidemetega.

Klassikalised köögid ei lähe kunagi moest välja.

N-Kitcheni klassikalised köögid on lihtsa elegantsuse, selgete vormide ja praktiliste funktsioonidega. Klassikaline köök on teie lemmik kogunemiskoht pikkadeks aastateks, sest see on võrdselt atraktiivne erinevatele põlvkondadele.

 

 

RIVA 843

EASYTOUCH 966

NATURA 744

LASER 414

ARTIS 937

RIVA 840

NORDIC 786

NORDIC 782

TOUCH 340

EASYTOUCH 970

CASCADA 778

LASER 417

TOUCH 334

LASER 427

     
 

nk project logo wh

N-Kitchen
Tel +372 5859 0115
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.